Secí stroj na kukuřici KINZE

Produkty: Přesné secí stroje

Výrobce: KINZE

Kinze 3500 pro setí kukuřice, slunečnice, řepky, čiroku, sóji a dalších plodin.
Model Kinze 3500 se vyrábí v záběrech 6 a 8 řádků s roztečí 0,75m v kombinaci se setím do úzkořádků na 0,375m , nebo technologii setí v dvouřádcích. Unikátní je patentovaný systém centrálního sloupu s otočí pro změny transportní polohy do polohy pracovní z místa obsluhy. Secí stroj lze vybavit sadou pro granulované, nebo kapalné formy minerálních hnojiv s aplikací pod osivo. Výjimečnou předností je systém zónového zpracování seťového lůžka pro každou botku „KOLTREM“. Přesné výsevní ústroji může byt mechanické, nebo podtlakové „EdgeVac“. Kvalitu setí umocňuje systém pneumatického přítlaku na každou botku, elektronický systém AG Leader pro nastavení a kontrolu procesu setí včetně autopilotu GPS.
Masivní rám podvozku stroje se středovým sloupem s otočí, včetně zasunovatelné oje stroje pro změnu z transportní polohy do polohy pracovní, to vše hydraulicky ovládané z místa obsluhy.
Pracovní rám stroje s botkami je svařenec ze dvou profilů, jeden pro secí jednotky, druhý jako nosník pro přihnojování aplikační jednotky hnojiva. Secí botky s dvěma disky (prům. 380 mm, 3,5 mm tloušťky) a dvěma širokými opěrnými pryžovými koly, škrabka disků.

Hydraulický a elektrický rozvod pro ovládání funkcí stroje, osvětlení, maják, odkládací bedna,centrální transmisní pohon výsevního ústrojí včetně ozubených kol pro nastavení výsevku.
 

Obrázky Secí stroj na kukuřici KINZE

Podtlakové secí ústrojí EdgeVach
Podtlakové secí ústrojí EdgeVach
Kontrola kvality setí
Kontrola kvality setí
Kinze 3500
Kinze 3500
Kinze 3500 EdgeVach
Kinze 3500 EdgeVach
Kinze 3500 Králiky
Kinze 3500 Králiky
Nové zásobníky na hnojivo
Nové zásobníky na hnojivo
Agrotech Hradec Králové | vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2015

Při poskytování služeb nám pomáhají technické soubory cookie.