Univerzální kypřič VARIO

Produkty: Radličkové kypřiče

Výrobce: Köckerling

Bezkonkurenční rovnací a mísící efekt vynikající práce s rostlinnými zbytky flexibilní využití v půdoochranných i klasických technologiích Výsledkem práce je urovnaný povrch s optimální strukturou půdy, rovnoměrně zapravený mulč ve zpracovaném profilu půdy a to vše pouze jedním přejezdem. Hmotnost stroje 1t/ na metr záběru a konstrukce pracovních orgánů umožňuje práci na extrémně těžkých půdách.

Název VARIO platí pro hydraulický, stavitelný 8 - nosníkový kypřič pro profesionály v setí do mulče.
Jeho pracovní kvality se nedají překonat díky své konstrukční délce 8,00 m a roztečí radliček 130 mm. Půdu a slámu unáší VARIO vpřed, optimálně je smísí a rozdělí (srovnej také testy DLG).

Odpružené listové slupice jsou odolné vůči kamenům, nepotřebují údržbu a stálé vibrace zabraňují ucpání nářadí. Pro výběr radliček platí dvě varianty: dlátové radličky 100 mm a 60 mm. Tyto radličky se použijí podle typu půdy a požadované pracovní hloubky. Jsou otočné s možností předsazení, takže jejich opotřebení u VARIA je zanedbatelné.

8 - nosníkový kypřič VARIO je již po mnoho let osvědčený a zhodnocený v praxi. Pro první a druhé zpracování strniště najde VARIO své použití vždy podle lokality a sledu plodin. Pracovní hloubka může být nastavena hydraulicky za jízdy, takže může být dosaženo vždy optimální pracovní hloubky. Pracovní hloubka může být vždy rychle optimalizována ze sedadla řidiče, a to jak na okraji pole se
silným zaplevelením, tak na trvale mokrých prohlubních.

 

Obrázky Univerzální kypřič VARIO

VARIO 480 kvalitní míchání
VARIO 480 kvalitní míchání
VARIO v těžkých podmínkách
VARIO v těžkých podmínkách
VARIO úzká dláta nedělají velké hrudy
VARIO úzká dláta nedělají velké hrudy
VARIO perfektní rovnací síla
VARIO perfektní rovnací síla
VARIO po sklizni kukuřice
VARIO po sklizni kukuřice

Poptávka po produktu Univerzální kypřič

Volby formuláře

 
 
 
 
Agrotech Hradec Králové | vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2015

Při poskytování služeb nám pomáhají technické soubory cookie.